» » В Мережі з'явився рендер електричного Volkswagen Beetle.

Новини

В Мережі з'явився рендер електричного Volkswagen Beetle.

В Мережі з'явився рендер електричного Volkswagen Beetle.


 Майбутнє Volkswagen Beetle наразі є невирішеним, компанія Volkswagen може повністю знищити легендарний автомобіль або запропонувати зовсім нового "Жука", який може стати електромобілем, повідомляє видання Carscoops. Опираючись на другий варіант, дизайнер Клебер Сільва зробив рендер автомобіля з більш довгою колісною базою і парою додаткових дверей ззаду.

 На рендері показані C-подібні світлодіодні денні ходові вогні, які розміщені нижче головної оптики, а також новий комплект коліс з синіми акцентами, які підкреслюють нульові викиди автомобіля. У разі прийняття рішення про створення електромобіля на базі "Жука", він буде побудований на модульній платформі MEB, яка буде доступна для майбутніх моделей компанії. Чекати електричного "Жука" доведеться 2-3 роки, але в тому разі, якщо рішення про його випуск все ж буде прийнятий.

 Таким чином, навіть у найбільш оптимістичному сценарії електричний Beetle, який можливо отримає задній привід, як і оригінальний "Жук", з'явиться не раніше, ніж у 2021 році. І він все одно залишатиметься нішевим автомобілем, який буде орієнтований на тих, хто виступає за класичну форму "Жука", який загорнутий у сучасну обгортку.
Теги Volkswagen

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: