» » Компанії Hyundai та Ionic Materials розроблять новий тип батарей для електромобілів.

Новини

Компанії Hyundai та Ionic Materials розроблять новий тип батарей для електромобілів.

Компанії Hyundai та Ionic Materials розроблять новий тип батарей для електромобілів.


 Hyundai CRADLE, корпоративний венчурний підрозділ відкритих інновацій компанії Hyundai, уклав стратегічну угоду з компанією Ionic Materials, яка займається розробкою акумуляторів для електротранспорту на основі твердих полімерних електролітів для літієвих джерел струму. В рамках угоди, Hyundai CRADLE інвестує у Ionic Materials, що допоможе прискорити створення акумуляторів для електромобілів бренду.

 Ionic Materials - інноваційна компанія, яка займається розробкою передових технологій для високопотужних батарей, які є безпечнішими та дешевшими у виробництві і експлуатації. Застосування запатентованого твердого полімерного електроліту дозволяє Ionic Materials створювати твердотільні батареї, які є безпечними, доступними за ціною, такими, що мають високу щільність енергії і працездатні при кімнатній температурі.

До переваг батарей з твердим полімерним електролітом можна віднести:
  • Підвищену безпеку: виключення проблем, властивих батареям з рідкими електролітами
  • Збільшену продуктивність: використання більшої кількості енергії катодів і анодів
  • Меншу вартість: здешевлення вартості батарей за рахунок використання менш дорогих хімічних речовин і, як наслідок, економія на виробничих процесах
 "Прогресивна технологія Ionic Materials допоможе значно поліпшити технологію виробництва батарей для еко-моделей Hyundai. Ми дбаємо про те, щоб наші електромобілі відповідали найвищому рівню екологічних стандартів. Інвестиції в Ionic Materials допоможуть Hyundai закріпитися на лідерських позиціях у сегменті виробництва автомобілів, оснащених безпечними і високоефективними батареями", - заявив віце-президент Hyundai CRADLE Джон Су.

 "Інвестиції Hyundai розширять можливості компанії у розробці і виробництві батарей з твердим полімерним електролітом, що сприятиме постійно зростаючому попиту на цю технологію і випуску більш дешевих акумуляторів для електромобілів", - заявив засновник і виконавчий директор Ionic Materials Майка Циммермана
Теги Hyundai

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: