» » Opel підозрюють в маніпуляціях з вихлопом в дизельних автомобілях.

Новини

Opel підозрюють в маніпуляціях з вихлопом в дизельних автомобілях.

Opel підозрюють в маніпуляціях з вихлопом в дизельних автомобілях.


 Федеральне автомобільне відомство Німеччини (KBA) проводить перевірку у відношенні компанії Opel, яку підозрюють в маніпуляціях з показниками викидів шкідливих речовин в автомобілях з дизельними агрегатами, повідомляє Deutsche Welle.

 Згідно з повідомленням, інспектори KBA знайшли ознаки того, що Opel маніпулював вихлопними газами в деяких дизельних автомобілях та що викиди оксиду азоту були більш ніж у 10 разів вищі, ніж дозволено. Це стосується 60.000 автомобілів моделей Cascada, Insignia і Zafira по всьому світу, з них 10.000 - в Німеччині. За іншими даними, автомобілі, які сходять з конвеєра зараз, до них не відносяться.

 За інформацією газети Bild, інспектори KBA знайшли достовірну інформацію, яка вказує на те, що на деяких автомобілях, з технічно необґрунтованих причин, пристрої контролю викидів були вимкнені. Компанія Opel має два тижні, щоб відповісти на висновки. Офіційний представник компанії Opel у п'ятницю ввечері заявив, що автовиробник не міг коментувати "відкриті процедури, які були розпочаті більше двох років тому".
Теги Opel

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: