» » Безпілотний Ford від Siemens та Robocar від Roborace проїхали підйом на пагорб в Гудвуді.

Новини

Безпілотний Ford від Siemens та Robocar від Roborace проїхали підйом на пагорб в Гудвуді.

Безпілотний Ford від Siemens та Robocar від Roborace проїхали підйом на пагорб в Гудвуді.


 Безпілотник від компанії Siemens, який побудований на базі класичного Ford Mustang 1965 року проїхав підйом на пагорб на Фестивалі швидкості в Гудвуді, повідомляє видання Motor1. Інший безпілотний автомобіль під назвою Robocar також проїхав цей підйом, повідомляє видання InsideEVs.

 У випадку з Ford Mustang, водій, який страхував автомобіль кілька разів брав керування на себе, оскільки автомобіль намагався в'їхати в огорожу, за що користувачі Мережі прозвали його "п'яним". Безпілотник від компанії Roborace, на відміну від Ford Mustang, проїхав трек без будь-яких пригод.

 Mustang був побудований на честь 25-річчя Фестивалю спільними зусиллями Siemens і університету Кренфілда. У автомобіля оригінальний двигун, але довелося внести зміни в рульове управління, підвіску, гальма та привід дросельної заслінки. У просторі безпілотник орієнтується по тривимірній карті та GPS.

 Безпілотник Robocar приводять в рух 4 електродвигуни, які в сумі видають 500 кінських сил, за керування машиною відповідає обчислювальна платформа NVIDIA DRIVE PX 2, яка в режимі реального часу обробляє дані від радарів, LiDAR, GPS-приймача, ультразвукових датчиків та камер.Теги Ford Roborace

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: