» » Асоціація 5G Automotive Association (5GAA) показала роботу технології C-V2X.

Новини

Асоціація 5G Automotive Association (5GAA) показала роботу технології C-V2X.

Асоціація 5G Automotive Association (5GAA) показала роботу технології C-V2X.


 Асоціація 5G Automotive Association (5GAA) до якої входять понад 90 компанії, зокрема BMW Group, Ford та PSA Groupe, провела першу демонстрацію технології C-V2X, яка буде введена в експлуатацію в 2020 році, повідомляє видання Auto Evolution. Технологія C-V2X (Cellular Vehicle-to-everything) забезпечує комунікацію між транспортними засобами та дорожньою інфраструктурою.

 У тестовому заїзді взяли участь легкові автомобілі компаній BMW, Ford, DS та Peugeot, а також електроскутер BMW. Всі транспортні засоби були оснащені комунікаційними модулями на базі чіпсета Qualcomm 9150. Програмне забезпечення для дорожньої інфраструктури було надано компанією Savari.

 В ході випробувань була показана робота електронного стоп-сигналу, функції попередження про можливість зіткнення на перехресті при повороті, функція попередження про пішоходів та функція попередження про автомобілі, які повільно рухаються або зупинилися. Крім того, транспортні засоби можуть легко спілкуватися один з одним, навіть без покриття стільникової мережі.

 Коли розробка технології C-V2X буде повністю завершена, вона дозволить автомобілям сповіщати один одного про свою присутність, "розмовляти" з дорожніми знаками та навіть з пристроями пішоходів.


Теги BMW Ford PSA

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: