» » Сітікар Aston Martin Cygnet отримав V8 від Vantage S.

Новини

Сітікар Aston Martin Cygnet отримав V8 від Vantage S.

Сітікар Aston Martin Cygnet отримав V8 від Vantage S.


 Компанія Aston Martin в рамках Фестивалю швидкості в Гудвуді показала сітікар Cygnet, який отримав V8 від Aston Martin Vantage S попереднього покоління, повідомляє видання Motor1.

 Під капотом звичайного Cygnet встановлювався 1.3-літровий 4-циліндровий двигун, який видавав всього 98 кінських сил і розганяв автомобіль до сотні за 11.8 секунди. Проте з 4.7-літровим V8, який видає 436 кінських сил і 490 Нм крутного моменту, розгін автомобіль значно покращився і становить 4.2 секунди. Максимальна швидкість, яка раніше становила 171 км/год зросла до 274 км/год.
 З потужністю зросла і вага, якщо раніше сітікар важив менше 1000 кг, то тепер його вага становить 1375 кг, однак інженери Aston Martin збалансували автомобіль, тому він має ідеальний розподіл ваги 50:50.

 В основі сітікара лежить сталевий кузов від звичайного автомобіля, в який інтегрований каркас безпеки. Також в автомобілі встановлений новий моторний щит і трансмісійний тунель. Підрамники, як і підвіска запозичені у купе Vantage S. Крім того, автомобіль отримав розширені колісні арки, 19-дюймові диски, роздвоєний вихлоп, диференціал, а також потужніші гальма.


Теги Aston Martin

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: