» » Компанія Rezvani представила нову версію позашляховика Rezvani Tank.

Новини

Компанія Rezvani представила нову версію позашляховика Rezvani Tank.

Компанія Rezvani представила нову версію позашляховика Rezvani Tank.


 Компанія Rezvani представила нову версію свого позашляховика Rezvani Tank, який отримав назву Military Edition і був підготовлений спеціально для участі в бойових діях, повідомляє видання Carscoops. Позашляховик має 7 рівень балістичного захисту, що означає, що він може протистояти найбільш поширеній вогнепальній зброї, а також від рушниці з використанням боєприпасів калібру 7.62х51мм. Автомобіль також отримав протигази та захистом від бомб. Крім того, в список оснащення увійшли військові покришки Також серед оснащення значаться система нічного бачення, додатковий захист від вибухів, військові покришки, система нічного бачення, комплект для першої невідкладної допомоги, а також систему зв'язку для безпечного ведення переговорів.

 Також позашляховик отримав оптику, яка може перетворити ніч на день, а також бути використаною для дезорієнтації нападників. Паливний бак автомобіля захищений кевларом.
 Щоб допомогти впоратися з додатковою вагою, Military Edition було оснащено посиленою підвіскою. Під капотом автомобіля розташований 6.2-літровий Hellcat V8, який видає 707 к.с. Також позашляховик оснащується 6.4-літровим HEMI V8, який видає 500 к.с. Вартість Rezvani Tank Military Edition починається від $295.000, базова модель обійдеться в $159.000.
Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: