» » Безпілотний Ford Mustang 1965 року візьме участь в заїзді на пагорб в Гудвуді.

Новини

Безпілотний Ford Mustang 1965 року візьме участь в заїзді на пагорб в Гудвуді.

Безпілотний Ford Mustang 1965 року візьме участь в заїзді на пагорб в Гудвуді.


 На честь 25-річного ювілею Фестивалю швидкості в Гудвуді, компанія Siemens перетворила Ford Mustang 1965 року в безпілотний автомобіль, який візьме участь в змаганні з підйому на пагорб в повністю автономному режимі, повідомляє видання Auto Classics. Таким чином, безпілотний Mustang складе компанію автомобілю від компанії Roborace, який також спробує підкорити пагорб в автономному режимі.

 Щоб зробити зі старого Mustang безпілотний автомобіль, інженерам Siemens довелося повністю переробити оригінальне рульове управління і адаптувати деякі деталі підвіски для більш точної керованості. Крім того, за допомогою компанії Bentley Systems була створена тривимірна карта треку, яка дозволить точніше позиціонувати автомобіль під час заїзду.

 "Для того, щоб відсвяткувати 25-річчя Гудвуда, ми співпрацювали з Університетом Кренфілд, щоб подолати розрив між спадщиною автомобільної промисловості та майбутнім безпілотних технологій з точки зору як автомобілебудування, так і більш широкого промислового застосування", - заявив генеральний директор Siemens UK & Ireland Юрген Майєр.
Теги Ford

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: