» » Компанія Ariel представила нове покоління Ariel Atom.

Новини

Компанія Ariel представила нове покоління Ariel Atom.

Компанія Ariel представила нове покоління Ariel Atom.


 Компанія Ariel представила спорткар Ariel Atom нового покоління, публічний дебют якого відбудеться на Фестивалі швидкості в Гудвуді, повідомляє видання Autocar. Всього компанія Ariel планує випускати по 100 Atom на рік, вартість кожного спорткара становитиме від £39.975.

 Нове покоління Atom стало повністю новим автомобілем, за словами представників компанії, від попередника у новинки залишилося лише три деталі: педалі гальма і зчеплення, а також кришка горловини паливного бака. В цілому, дизайн автомобіля залишився майже таким же, як і у спорткара попереднього покоління. Жорсткість конструкції зросла на 15%, а інше шасі дозволило збільшити вільний простір в салоні і встановити 40-літровий бензобак, що дозволяє йому проїхати до 480 км на одному баку.

 Новий Atom отримав 2.0-літровий турбодвигун від останнього покоління Honda Civic Type R, однак в Ariel підготували власну програму управління двигуном. Потужність двигуна від Honda 320 кінських сил і 420 Нм крутного моменту. Агрегат працює в парі з 6-ступеневою МКПП, також Atom отримав задній диференціал підвищеного тертя. Розгін нового Ariel Atom до 96 км/год становить 2.8 секунди, при максимальній швидкості 261 км/год.
Теги Ariel

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: