» » ТОВ "Хюндай Мотор Україна" встановлює спеціальні ціни на оригінальні аксесуари Hyundai.

Новини

ТОВ "Хюндай Мотор Україна" встановлює спеціальні ціни на оригінальні аксесуари Hyundai.

ТОВ "Хюндай Мотор Україна" встановлює спеціальні ціни на оригінальні аксесуари Hyundai.


 Компанія "Хюндай Мотор Україна" оголошує про встановлення спеціальних цін на оригінальні аксесуари Hyundai. Придбати обладнання за вигідними цінами можна у період з 9 липня по 17 серпня 2018 року в салонах офіційних дилерів компанії Hyundai в Україні.

 У період літніх відпусток незамінними речами для подорожей на автомобілі є багажні бокси, а якщо передбачається буксирування причепа - фаркопи. Саме тому компанія "Хюндай Мотор Україна" пропонує усім власникам моделей Hyundai i20 (GB), i30 (GD), i30 (PD) i40 (VF), Tucson (TL), ix35 (LM), Santa Fe (DM), Grand Santa Fe (NC) придбати оригінальне обладнання - багажні бокси та фаркопи з комплектом електропроводки до них зі знижкою у 10% від роздрібної ціни. Крім того, спеціальна пропозиція поширюється на килимки для салону (велюрові і преміум).

 Отримати детальну інформацію про акційні товари та зробити замовлення можна в усіх офіційних дилерських центрах Hyundai в Україні.
Поспішайте! Кількість аксесуарів обмежена!

 * Пропозиція діє до 17 серпня 2018 у всій дилерській мережі ТОВ "Хюндай Мотор Україна". Продавець залишає за собою право змінювати ціни на аксесуари без попереднього повідомлення.
Теги Hyundai

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: