» » Компанія Tesla підписала угоду про будівництво заводу в Шанхаї.

Новини

Компанія Tesla підписала угоду про будівництво заводу в Шанхаї.

Компанія Tesla підписала угоду про будівництво заводу в Шанхаї.
Шанхайський міський голова Ін Юн (ліворуч) та виконавчий директор Tesla Ілон Маск (праворуч)

 Компанія Tesla підписала угоду про будівництво заводу в Шанхаї, який розрахований на виробництво 500 тисяч електромобілів на рік, повідомляє агентство Reuters. Компанія Tesla самостійно інвестує в будівництво заводу, які будуть обсяги інвестицій не уточнюється, однак даний проект стане одним з найбільших за всю історію Шанхая з точки зору іноземних інвестицій у виробничі потужності.

 У травні цього року Ілон Маск оголосив про те, що китайський уряд дав дозвіл на будівництво заводу на території країни. Раніше повідомлялося, що Tesla підписала меморандум про співпрацю з урядом Шанхая, яке висловило готовність надавати компанії підтримку в створенні виробничих і дослідницьких потужностей.

 Завод на території Китаю дозволить Tesla збільшити свої продажі на швидко зростаючому ринку електромобілів в Китаї і уникнути високих імпортних мит, які діють в країні на імпортні автомобілі. Крім того, завод Tesla стане першим виробничим об'єктом на території Китаю в автомобільній галузі зі 100% іноземними інвестиціями, оскільки влада Шанхаю оголосила про скасування обмеження іноземної власності, яке діяло протягом останніх двох десятиліть.

 Через "торговельну війну" між США і Китаєм, компанія Tesla була вимушена підняти ціни на свої електромобілі. За інформацією видання Teslarati, вартість електрокарів Model S і Model X на китайському ринку зросли на $22.647 - $37.744 в залежності від комплектації. У минулому році на китайському ринку було продано 15 тисяч електромобілів Tesla, які принесли компанії 17% від усієї виручки за 2017 рік.
Теги Tesla

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: