» » Mini та Great Wall створять спільне підприємство з випуску електромобілів.

Новини

Mini та Great Wall створять спільне підприємство з випуску електромобілів.

Mini та Great Wall створять спільне підприємство з випуску електромобілів.


 Компанії Mini та Great Wall підписали угоду в рамках якої буде побудоване спільне підприємство з випуску електромобілів, повідомляє видання InsideEVs. Обидві компанії будуть володіти 50% акцій нового спільного підприємства, а сам завод буде побудований в провінції Цзянсу.

 Нова компанія Spotlight Automotive Limited не тільки розроблятиме та вироблятиме електромобілі під торговою маркою Mini, що дозволить компанії посилити свої позиції на китайському ринку електромобілів, але і Great Wall.

 "Сьогоднішня угода представляє новий рівень співпраці між Китаєм та Німеччиною. Це стратегічне партнерство є чітким безпрограшним для BMW Group та Great Wall Motor, що дозволяє нам сприяти амбіційним планам Китаю щодо збільшення кількості транспортних засобів на нових джерелах енергії та зменшення викидів", - заявив виконавчий директор та голова правління BMW AG Гаральд Крюгер.

 "Сьогоднішня угода відкриває нову главу в китайсько-німецькому співробітництві. Great Wall Motor та BMW Group поділяють зобов'язання рекламувати транспортні засоби на нових джерелах енергії. З об'єднаною силою обох партнерів, наше нове спільне підприємство прискорять впровадження електромобілів", - заявив засновник та голова правління Great Wall Motor Вей Цзяньцзюнь.
Теги BMW Great Wall Mini

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: