» » Jaguar Land Rover та Chery Auto можуть створити спільний бренд.

Новини

Jaguar Land Rover та Chery Auto можуть створити спільний бренд.

Jaguar Land Rover та Chery Auto можуть створити спільний бренд.


 Компанія Jaguar Land Rover може створити новий бренд спільно з китайською компанією Chery Auto, повідомляє видання Autocar. В разі прийняття рішення про створення нового бренду Jaguar Land Rover і Chery можуть вчинити так само, як і компанії Volvo та Geely, які в 2016 році створили бренд Lynk & Co.

 Крім того, Jaguar Land Rover може відродити бренд Rover, який був ліквідований в 2005 році, а оскільки преміальні і люксові седани користуються в Китаї високою популярністю, то можна було б припустити, що саме цю назву може отримати спільний бренд JLR та Chery.

 Однак, офіційний представник Jaguar Land Rover заявив, що нового спільного бренда під назвою Rover не буде, а також додав, що наразі мова не йде про відродження бренду Rover. Також він зазначив, що після початку співпраці JLR та Chery, на спільному підприємстві Chery Jaguar Land Rover в Китаї випускаються чотири моделі: Range Rover Evoque, Land Rover Discovery, Jaguar XEL і Jaguar XFL. Крім того, були оголошені плани щодо виробництва в Китаї Jaguar E-Pace..

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні