» » Volkswagen зменшить потужність Golf R для відповідності циклу WLTP.

Новини

Volkswagen зменшить потужність Golf R для відповідності циклу WLTP.

Volkswagen зменшить потужність Golf R для відповідності циклу WLTP.


 Компанія Volkswagen зменшить потужність двигуна хетчбека Golf R на 10 кінських сил для сертифікації за циклом WLTP, повідомляє видання Autocar. Зменшення потужності двигуна пов'язана з переходом на цикл вимірювань WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure), який прийшов на зміну застарілому NEDC (New European Driving Cycle), останнє оновлення якого було ще 1997 році.

 Зменшення потужності торкнеться всіх автомобілів, які зараз складаються, додатково компанія повідомить клієнтів, які оформили попереднє замовлення на Golf R, що потужність двигуна буде зменшена. Як саме буде зменшена потужність двигуна у Volkswagen не розповіли, однак це робиться для зменшення рівня шкідливих викидів, щоб автомобіль міг відповідати циклу WLTP.

 Під капотом Golf R встановлений 2.0-літровий турбодвигун, який видавав 310 кінських сил і 380 Нм крутного моменту. Завдяки чому розгін до сотні становив 4.6 секунди. Компанія SEAT також оголосила про зменшення потужності двигуна в Leon Cupra на 10 к.с., причиною цього рішення також стала сертифікація за циклом WLTP.
Теги Volkswagen

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні