» » Нове покоління Range Rover отримає нові двигуни та змінить платформу.

Новини

Нове покоління Range Rover отримає нові двигуни та змінить платформу.

Нове покоління Range Rover отримає нові двигуни та змінить платформу.


 Наступне покоління кросовера Range Rover буде побудоване на новій алюмінієвій платформі та отримає повністю нову моторну гамму, повідомляє видання Autocar. Нове покоління кросовера, яке повинне вийти до 2021 року, зможе скласти конкуренцію Bentley Bentayga та Rolls-Royce Cullinan.

 За попередньою інформацією, новий Range Rover буде значно легше попередника, це буде досягнуто за рахунок використання модульної платформи Modular Longitudinal Architecture (MLA), яка в майбутньому ляже в основу всього модельного ряду Jaguar Land Rover. Крім того, на зміну V6 і V8 прийдуть рядні 6-циліндрові бензинові та дизельні двигуни сімейства Ingenium, а також м'які гібридні силові установки.

 Всередині автомобіля найбільшим нововведенням стане інформаційно-розважальна система Touch Pro Duo з двома 10-дюймовими дисплеями, а також система Smart Settings, яка працює на базі штучного інтелекту і здатна, наприклад, автоматично налаштовувати позицію сидіння та дзеркал, а також налаштувати клімат-контроль в залежності від погоди. Також нове покоління отримає функцію автопілоту, яка вже тестується на прототипах Land Rover Discovery.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні