» » Компанія BAC випустила "кліматично позитивний" автомобіль.

Новини

Компанія BAC випустила "кліматично позитивний" автомобіль.

Компанія BAC випустила "кліматично позитивний" автомобіль.


 Компанія Briggs Automotive Company (BAC) випустила свій перший "кліматично позитивний" автомобіль, яким став одномісний BAC Mono, повідомляє видання Motor1. Даний автомобіль зможе виводити з атмосфери більше вуглекислого газу, ніж виділяє.

 Для досягнення цієї мети компанія BAC об'єдналася з Poseidon Foundation, що дає можливість окремим особам, організаціям та урядам перебалансувати свій вуглецевий слід завдяки підтримці проектів з охорони лісів.

 "Ми дуже раді співпрацювати з Poseidon і зробити цей важливий крок на шляху до того, щоб стати кліматичним виробником. Ми вже впроваджуємо заходи, які зменшують наш вуглецевий слід, завдяки нашій мережі поставок на базі в Великій Британії використовуючи більш легкі матеріали та більш високий клас матеріалу більш ефективним способом - і робота з Poseidon дозволить нам ще більше захистити навколишнє середовище", - заявив співзасновник та директор з дизайну BAC Іан Бріггс.

 "У BAC ми повністю налаштовані на використання нових технологій і присвячені проектування та розробці все більш і більш безпечних продуктів, оскільки у нас є технологічні досягнення. З часом BAC буде працювати над виробництвом кліматично-позитивних продуктів та встановленням додаткових екологічних прикладів у автомобільному світі", - підсумував Бріггс.
Теги BAC

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні