» » Компанія Tesla вийшла на рівень виробництва 5 тисяч Model 3 на тиждень.

Новини

Компанія Tesla вийшла на рівень виробництва 5 тисяч Model 3 на тиждень.

Компанія Tesla вийшла на рівень виробництва 5 тисяч Model 3 на тиждень.


 За останній тиждень ІІ кварталу компанії Tesla вдалося вийти на рівень виробництва 5 тисяч електромобілів Model 3 на тиждень, причому останній електромобіль покинув конвеєр у неділю вранці, повідомляє агентство Reuters з посиланням на двох неназваних працівників компанії.

 5000-й автомобіль закінчив перевірку якості на заводі в місті Фрімонт, штат Каліфорнія, і був готовий приблизно о 5-й годині за тихоокеанським часом (12:00 GMT). Поки не зрозуміло, чи зможе Tesla підтримувати такий рівень виробництва протягом тривалого періоду часу.

 За словами Маска, за тиждень компанія досягла своєї мети 5000 моделей Model 3, про що йдеться в електронному листі до працівників, який був надісланий працівникам в неділю після обіду. В листі також йдеться, що Tesla планує вийти на рівень 6000 Model 3 на тиждень в наступному місяці.

 "Я думаю, що ми просто стали справжньою автомобільною компанією", - написав Ілон Маск. Компанія вийшла на заплановану позначку виробництва Model 3, а також досягла виробництва 2 тисяч Model S та Model X на тиждень. В компанії Tesla підтвердили вміст листа до працівників."7000 автомобілів, 7 днів.

♥️ Команда Tesla ♥️"

 При виробництві Model 3, Tesla зіштовхнулася з рядом проблем, включаючи проблеми з надмірною залежністю від автоматизації на складальних лініях, проблемах з акумуляторами та іншими вузькими місцями.

 Наприкінці червня компанія побудувала новий конвеєр у величезному наметі за межами головної фабрики. Загалом червень був бурхливий для Tesla. Спочатку компанія оголосила про 
скорочення 9% працівників, а згодом стало відомо, що колишній співробітник компанії займався саботажем.
Теги Tesla

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: