» » Компанія Hyundai може придбати альянс Fiat Chrysler Automobiles в наступному році.

Новини

Компанія Hyundai може придбати альянс Fiat Chrysler Automobiles в наступному році.

Компанія Hyundai може придбати альянс Fiat Chrysler Automobiles в наступному році.


 Чутки про можливе придбання альянсу Fiat Chrysler Automobiles компанією Hyundai знову з'явилися в Мережі, повідомляє видання Motor1. Виконавчий директор Hyundai Motor Group Чунг Монг-Хук спостерігає за альянсом FCA і за інформацією Asia Times, має намір придбати достатню кількість акцій, щоб перемогти конкуруючого автовиробника. Інсайдери вказують на те, що Hyundai може здійснити купівлю акцій після того, як CEO FCA Серджіо Маркіонне покине свій пост у наступному році.

 Hyundai може бути особливо гарним партнером для FCA, який в даний час відносно слабкий в азіатському регіоні, де Hyundai має сильну базу. Крім того, угода про вільну торгівлю між Сполученими Штатами та Південною Кореєю зробить цю угоду ще більш економічно вигідною, особливо з огляду на можливість підвищення тарифів на імпорт автомобілів з Європейського Союзу. Чіткіші політичні зв'язки між США та Південною Кореєю можуть зробити злиття більш приємним для регуляторів у країнах.

 Чутки про злиття Hyundai-FCA з'явилися в минулому році, коли південнокорейська компанія нібито висловила зацікавленість у придбані, однак тоді представники обох сторін, у тому числі Маркіонне, публічно спростували ці чутку. Пізніше компанії заявили, що вони ведуть переговори щодо можливого технічного партнерства з питань трансмісій та технологій виробництва водню.

 Якщо Hyundai і FCA об'єднаються, нова компанія одразу ж стане найбільшим автовиробником у світі, який щороку поставлятиме близько 11.5 млн автомобілів у всьому світі.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні