» » Компанія Ford пропустить Женевський автосалон в наступному році.

Новини

Компанія Ford пропустить Женевський автосалон в наступному році.

Компанія Ford пропустить Женевський автосалон в наступному році.


 Компанія Ford приєднується до компанії Volvo і в наступному році також пропустить Женевський автосалон, повідомляє видання Motor1. Рішення пов'язане з тим, що компанія має власний графік запуску моделей, який не відповідає графіку шоу. Замість того, щоб відвідати перше велике європейське шоу року, Ford організовує власну подію.

 "Це коштує величезну суму грошей. Якщо ви не збираєтеся робити прибуток на інвестиції з точки зору уваги засобів масової інформації або людей на стенді, то навіщо це робити?", - заявив представник Ford of Europe.

 Ford планує провести черговий захід "Go Further" навесні 2019 року, де буде показаний неназваний новий автомобіль і розкрита більш детальну інформацію про стратегію в плані електромобілів. Компанія покаже свою першу легку гібридну модель, а також гібридну версію Ford Transit Custom.

 Місце проведення заходу ще не визначено, найімовірніше він буде в країні, яку охопила електрифікацію, наприклад в Норвегії чи Нідерландах. Захід "Go Further" відбудеться незабаром після Женевського автосалону в березні наступного року.
Теги Ford

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: