» » Компанія Dodge представила Challenger SRT Hellcat Redeye.

Новини

Компанія Dodge представила Challenger SRT Hellcat Redeye.

Компанія Dodge представила Challenger SRT Hellcat Redeye.


 Компанія Dodge представила оновлений 808-сильний Dodge Challenger SRT Hellcat, який отримав назву Redeye, повідомляє видання Motor1. Новинка отримала деякі компоненти від 850-сильного дрегового Challenger SRT Demon, який було випущеного обмеженим тиражем і вже знятого з виробництва.

 Під капотом Dodge Challenger SRT Hellcat Redeye встановлений модернізований 6.2-літровий компресорний V8, який видає 808 кінських сил і 958 Нм крутного моменту. В парі з двигуном працює 8-ступінчаста автоматична КПП. Двигун, який встановлений під капотом Challenger SRT Hellcat Redeye піддався 25 важливим оновленням, які включили застосування збільшеного приводного нагнітача об'ємом 2.7 літра, посилених поршнів і шатунів, а також модернізованої системи живлення й змащення. Крім того, було збільшено тиск наддуву з 0.8 до 1 Бара.

 Завдяки чому, Dodge Challenger SRT Hellcat Redeye розганяється до 96 км/год за 3.4 секунди, а його максимальна швидкість становить 327 км/год. 1/4 милі (402 м) автомобіль проходить за 10.8 секунди, що на 1.15 секунди повільніше, ніж її проходить Demon.

 Цікаво, що при максимально відкритому дроселі, автомобіль витрачає 5.4 літра пального на хвилину, цього достатньо щоб спорожнити паливний бак за 11 хвилин. Тим не менш, витрата пального на трасі становить всього 10.7 літра.
Теги Dodge

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні