» » FCA продовжить випуск пікапів Ram 1500 попереднього покоління.

Новини

FCA продовжить випуск пікапів Ram 1500 попереднього покоління.

FCA продовжить випуск пікапів Ram 1500 попереднього покоління.


 На початку року FCA представили нове покоління пікапа Ram 1500, однак попереднє покоління має настільки гарні продажі, що було прийнято рішення про продовження випуску, повідомляє видання CNET.

 Виробництво четвертого покоління пікапа буде продовжено, і модель 2019 модельного року отримає шильдик Classic. На відміну від нового покоління, Ram 1500 Classic буде випускатися в дводверній модифікації Regular Cab та в чотирьохдверній модифікації Quad Cab і Crew Cab.

 Під капотом автомобіля розташується атмосферний 3.6-літровий V6, який видає 309 кінських сил та 5.7-літровий HEMI V8, який видає 400 кінських сил. Також буде доступний і 3.0-літровий турбодизельний V6 потужністю 240 кінських сил. Пікап може бути із заднім або повним приводом.

 Випуск пікапа буде продовжуватися на тому ж заводі FCA в Мічигані, однак деякі модифікації Ram 1500 будуть випускатися на заводі FCA в Сальтільйо, Мексика.

 Щоб краще зрозуміти, чому FCA вирішили залишити попереднє покоління на конвеєрі, достатньо подивитися на продажі, так в минулому році американські дилери продали понад 500.000 пікапів Ram.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні