» » Компанія Mercedes-Benz практично завершила будівництво нового заводу в Польщі.

Новини

Компанія Mercedes-Benz практично завершила будівництво нового заводу в Польщі.

Компанія Mercedes-Benz практично завершила будівництво нового заводу в Польщі.


 Компанія Mercedes-Benz майже закінчила будівництво нового заводу в місті Явор, Польща, на якому будуть випускати двигуни внутрішнього згоряння, повідомляє видання Motor1.

 Новий завод забезпечить робочими місцями 1000 чоловік, тоді як раніше очікувалося, що кількість робочих місць становитиме всього 500. Зростання кількості працівників пояснюється високим попитом на автомобілі, оснащені чотирициліндровими двигунами компанії. Виробництво планується розпочати наступного року.

 "На нашому CO2-нейтральному заводі в Яворі, ми будемо будувати високоефективні двигуни для наших гібридних автомобілів та традиційних легкових автомобілів. Будівництво цього заводу є інвестицією в майбутнє та важливою віхою на шляху до мобільності майбутнього. Це є сильним знаком нашої прихильності до місця розташування та до німецько-польської дружби", - заявив Маркус Шефер, член дивізійної ради Mercedes.

 На заводі в Яворі будуть випускати бензинові та дизельні агрегати для традиційних автомобілів і гібридів, які оснащені ICE, всі вони будуть оснащені 48-вольтовою електричною системою. Завод буде використовувати 100% електроенергії від відновлюваних джерел, а енергоспоживання та розподіл будуть контролюватися в режимі реального часу.
Теги Mercedes-Benz

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні