» » Автомобілі Hyundai і Genesis були визнані найякіснішими за результатами досліджень IQS.

Новини

Автомобілі Hyundai і Genesis були визнані найякіснішими за результатами досліджень IQS.

Автомобілі Hyundai і Genesis були визнані найякіснішими за результатами досліджень IQS.


 Автомобілі компаній Hyundai Motor і Genesis Motors були визнані найякіснішими за результатами щорічних досліджень американського аналітичного агентства J.D.Power. Перше місце в рейтингу Initial Quality Study (IQS), який являє собою опитування власників нових автомобілів в США, зайняв бренд Genesis, а автомобілі компанії Hyundai замикають трійку лідерів.

 Алгоритм, за яким будується рейтинг якості IQS, передбачає опитування власників нових автомобілів після закінчення 90 днів їх експлуатації і підрахунок однакових дефектів на 100 автомобілів. Чим менша кількість подібних дефектів - тим кращий показник моделі в рейтингу. У дослідженні 2018 року взяли участь понад 75 тисяч респондентів.

 Кросовер Hyundai Tucson, був визнаний кращим за якістю в сегменті компактних SUV. Він же став четвертим у загальному модельному рейтингу, а ще один кросовер Hyundai Santa Fe - зайняв другий рядок в категорії "Середньорозмірний SUV".

 "Покупці автомобілів Hyundai можуть бути впевнені в тому, що вони обирають нові моделі, які займають одне з найвищих місць в рейтингах надійності і якості у всій автомобільній промисловості. Рейтинг IQS від J.D. Power - галузевий стандарт якості нового автомобіля, а наша висока позиція в цьому рейтингу 2018 року є результатом прихильності компанії філософії виробництва автомобілів найвищої якості", - розповів директор з якості та обслуговування Hyundai Motor America Омар Рівер.

 Успіх Hyundai в рейтингу IQS-2018 підкріплюється високим результатом бренду в ще одному щорічному дослідженні від J.D. Power - надійності автомобілів (VDS). У цьому дослідженні, метою якого є виявлення найнадійніших автомобілів з трирічним терміном експлуатації, рейтинг надійності в сегменті компактних кросоверів очолив Hyundai Tucson (в Україні - ix35) другого покоління.
Теги Hyundai Genesis

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: