» » Жінка, яка сиділа за кермом безпілотника Uber дивилася телешоу під час смертельного ДТП.

Новини

Жінка, яка сиділа за кермом безпілотника Uber дивилася телешоу під час смертельного ДТП.

Жінка, яка сиділа за кермом безпілотника Uber дивилася телешоу під час смертельного ДТП.


 Поліція міста Темпі стверджує, що водій безпілотного автомобіля Uber займалася переглядом телевізійного шоу під час смертельної аварії, яка трапилася в березні 2018 року, повідомляє видання Automotive News.

 У доповіді Департаменту поліції Темпі йдеться, що Рафаела Васкез не дивилася на дорогу, і підняла очі лише за 0.5 секунди до того, як автомобіль збив 49-річну велосипедистку Елейн Герцберг.

 Крім того, слідчі вивчили дані телевізійної мережі Hulu, які говорять про те, що Васкез перед ДТП дивилася телевізійне шоу "The Voice" протягом 42 хвилин. Судячи з даних облікового запису Hulu, перегляд був закінчений о 21 годині 59 хвилин, коли і трапилося ДТП. У поліції зазначили, що такі дії можуть бути кваліфіковані як ненавмисне вбивство. При цьому поки не відомо, чи висунуті офіційні звинувачення проти Васкез.

 Нагадаємо, в березні в місті Темпі безпілотний автомобіль компанії Uber на смерть збив жінку-велосипедиста. У момент аварії автомобіль рухалася в автономному режимі. Раніше в загибелі людини звинуватили систему автопілот Uber, оскільки розслідування показало, що автопілот міг прийняти неправильне рішення, розпізнавши жінку як "помилковий об'єкт", який можна проігнорувати і рухатися далі.
Теги Uber

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні