» » Компанія Tesla подала в суд на колишнього співробітника.

Новини

Компанія Tesla подала в суд на колишнього співробітника.

Компанія Tesla подала в суд на колишнього співробітника.


 Компанія Tesla подала до суду на колишнього співробітника, який звинувачується в хакерстві, саботажі та передачі секретної інформації третім особам, повідомляє агентство Bloomberg. Компанія Tesla має намір отримати компенсацію і вимагає відшкодувати збитки. Наразі суми не розголошуються.

 Позов поданий проти колишнього техніка Мартіна Тріппа, який раніше працював на Гігафабриці 1 в Неваді. В тексті позову йдеться, що після відмови в підвищенні він організував "кампанію саботажу" і написав комп'ютерне програмне забезпечення, яке дозволило отримати доступ до секретної інформації. Програмне забезпечення працювало на трьох різних комп'ютерах і сумарно завантажило кілька гігабайтів секретних даних. Ці дані Тріпп передав трьом покупцям, чиї особистості наразі не встановлені, після чого спробував приховати сліди злому системи, але йому це не вдалося.

 Також Тріппа звинувачують в тому, що він передавав ЗМІ неправдиву інформацію. Зокрема, він стверджував, що компанія не може запустити нове виробниче обладнання, а в деякі Model 3 на заводі встановлюються нібито пошкоджені батареї.
Теги Tesla

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні