» » Volkswagen I.D. R Pikes Peak показав найкращий час у кваліфікації підйому на Пайкс-Пік.

Новини

Ромен Дюма та Volkswagen I.D. R Pikes Peak

Volkswagen I.D. R Pikes Peak показав найкращий час у кваліфікації швидкісного підйому на гору Пайкс-Пік в США, повідомляє видання Motorsport. Електромобіль виявився на 11 секунд швидше бензинового Norma M20 SF PKP, який посів друге місце. Побити рекорд на Пайкс-Пік спробує переможець "24 годин Ле-Мана" і триразовий переможець "Пайкс-Піка" Ромен Дюма.

Кваліфікація проходить на скороченій ділянки траси довжиною 8.3 км, Volkswagen I.D. R Pikes Peak подолав цей відрізок за 3 хвилини 16.083 секунди. В 2013 році Себастьян Льоб проїхав кваліфікацію на 10 секунд повільніше, але в заїзді встановив абсолютний рекорд траси, який не побили й досі. Тоді Льоб за кермом 875-сильного Peugeot 208 T16 проїхав Пайкс-Пік за 8 хвилин 13.878 секунди.

Компанія Volkswagen розраховує побити рекорд в класі електромобілів, який належить прототипу Drive eO PP100, цьому електромобілю вдалося проїхати Пайкс-Пік за 8 хвилин 57.118 секунди.

Нагадаємо, що Volkswagen I.D. R Pikes Peak оснащений двома електродвигунами, які видають 680 кінських сил. Розгін до сотні у I.D. R Pikes Peak займає 2.25 секунди, а максимальна швидкість становить 240 км/год.