» » Компанія Volvo провела презентацію нового Volvo S60.

Новини

Компанія Volvo провела презентацію нового Volvo S60.

Компанія Volvo провела презентацію нового Volvo S60.


 Компанія Volvo представила седан S60 нового покоління, прем'єра якого відбулася на відкриття заводу компанії в Чарльстоні, Південна Кароліна, де автомобіль буде випускатися для США та інших ринків, повідомляє видання Motor1. Седан побудований на базі модульної платформи SPA, яка раніше використовувалася при будівництві Volvo XC60, V60, XC90 та V90. Базовим агрегатом для седана S60 стане 2.0-літровий турбодвигун T5, який видаватиме 250 кінських сил. Крім того, новий S60 запропонують з бензиновим T6, який видаватиме 316 к.с. Також, новинка отримає плагін-гібридні силові установками T6 і T8 Twin Engine AWD, які видають 340 і 400 кінських сил відповідно. Всі агрегати, які видаватимуть понад 300 к.с. отримають повний привід. Новий Volvo S60 став першим автомобілем Volvo, який позбувся дизельних силових агрегатів.

 Для топової комплектації можна додатково замовити пакет Polestar Engineered, завдяки якому потужність зросте до 415 к.с. Також цей пакет включає гальма Brembo та амортизатори Öhlins. Про безпеку у Volvo не забули, тому новий S60 отримає систему напівавтоматичного водіння, систему визначення пішоходів і великих тварин на дорозі та систему запобігання виїзду на смугу зустрічного руху.

 У США автомобіль буде доступний по підписці Care by Volvo, також цією підпискою зможуть скористуватися громадяни Німеччини, Італії, Норвегії, Польщі, Іспанії, Швеції та Великої Британії. Вартість автомобіля в залежності від комплектації становитиме від $35.800 до $55.400. Вартість автомобіля за підпискою Care by Volvo становитиме від $755 до $850 на місяць.
Теги Volvo

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні