» » Компанія Jeep опублікувала детальну інформацію про рестайлінговий Renegade.

Новини

Компанія Jeep опублікувала детальну інформацію про рестайлінговий Renegade.

Компанія Jeep опублікувала детальну інформацію про рестайлінговий Renegade.


 Компанія Jeep розкрила всі подробиці про рестайлінговий Jeep Renegade, який був представлений на початку червня, повідомляє видання Motor1. У На європейському ринку оновлений Renegade з'явиться у вересні цього року.

 Рестайлінговий Jeep Renegade відрізняється світлодіодною головною оптикою, яка виконана в стилі Wrangler, іншою решіткою радіатора, іншими бамперами та інакшими задніми ліхтарями. В салоні автомобіля теж відбулися певні зміни, зокрема змінився блок управління клімат-контролем, з'явилася нова мультимедійна система, діагональ дисплея якої, в залежності від комплектації, коливається в межах від 5 до 8.4 дюйма.

 Моторна гамма рестайлінгового Renegade включатиме 3-циліндровий 1.0-літровий турбодвигун, який видає 120 кінських сил. Також Renegade отримає 4-циліндровий 1.3-літровий турбодвигун, який видаватиме 150 або 180 кінських сил. Крім того, в моторну гамму увійдуть і дизельні агрегати. Мова йде про 1.6-літровий дизель, який видає 120 к.с. та 2.0-літровий дизель, який видаватиме 140 або 170 к.с. В залежності від агрегату, буде доступна механічна КПП, "автомат" та роботизована КПП, а також передній або повний привід.
Теги Jeep

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні