» » Унікальний McLaren F1 пустять з молотка на аукціоні RM Sotheby's.

Новини

Унікальний McLaren F1 пустять з молотка на аукціоні RM Sotheby's.

Унікальний McLaren F1 пустять з молотка на аукціоні RM Sotheby's.


 Новостворений підрозділ аукціонного будинок RM Sotheby's, який буде займатися закритими продажами рідкісних автомобілів, пустить з молотка унікальний екземпляр McLaren F1. Вартість, за яку планують продати суперкар не називається.

 Цей McLaren F1 був передостаннім (63-м) дорожнім автомобілем, який зійшов з конвеєру і був переданий власнику в 1998 році. Після чого власник передав його в підрозділ McLaren Special Operations (MSO), який займається розробкою ексклюзивних автомобілів.
 Інженери MSO замінили стоковий 6.1-літровий атмосферний V12, який видавав 602 кінських сили і 651 Нм моменту, на агрегат від модифікації F1 LM, який видавав 690 кінських сил і 705 Нм крутного моменту. Саме в цьому і полягає унікальність даного McLaren F1, оскільки тільки два цивільних McLaren F1 за всю історію були оснащені подібною силовою установкою. Крім того, F1 перефарбували з заводського зеленого в помаранчевий колір, а також перешили інтер'єр. McLaren F1 додатково оснастили модернізованою системою охолодження, іншим випуском, додатковими аеродинамічними елементами кузова, іншою головною оптикою та 18-дюймовими легкосплавними дисками. Також суперкар отримав навігацію, кермо, панель приладів і ручне гальмо від гоночної версії GTR.
Теги McLaren

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні