» » Компанія Bentley показала спеціальну версію Bentley Bentayga, яка спробує підкорити Пайкс-Пік.

Новини

Компанія Bentley показала спеціальну версію Bentley Bentayga, яка спробує підкорити Пайкс-Пік.

Компанія Bentley показала спеціальну версію Bentley Bentayga, яка спробує підкорити Пайкс-Пік.


 Компанія Bentley показала спеціальну версію кросовера Bentley Bentayga, на якій новозеландський пілот Ріс Міллен спробує встановити рекорд на горі Пайкс-Пік для серійних SUV, повідомляє видання Autocar.

 Автомобіль отримав вдосконалену адаптивну пневматичну підвіску і активну систему гасіння кренів, а також каркас безпеки. При цьому кросовер залишився без елементів інтер'єру, що дозволило зменшити його масу на 300 кілограмів. Крім того, Bentley Bentayga отримав аеродинамічний обвіс з карбону, який включає передній спліттер, дифузор, бічні спідниці, а також задній спойлер. Підготовка кросовера до участі в гонці зайняли у інженерів Bentley 6 місяців.
 Під капотом Bentley Bentayga встановлений 6.0-літровий твін-турбо W12, який видає 600 кінських сил і 900 Нм крутного моменту. Розгін автомобіля до сотні займає 4.1 секунди, а максимальна швидкість становить 301 км/год. Нинішній рекорд на горі Пайкс-Пік для серійних кросоверів належить Range Rover Sport, який в 2013 році проїхав дистанцію в 19.99 км за 12 хвилин 35.61 секунди.
Теги Bentley

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: