» » Виконавчого директора Audi Руперта Штадлера було заарештовано.

Новини

Виконавчого директора Audi Руперта Штадлера було заарештовано.

Виконавчого директора Audi Руперта Штадлера було заарештовано.


 Виконавчого директора компанії Audi Руперта Штадлера заарештували у справі "дизельгейту", повідомляє агентство Reuters з посиланням на представника концерну Volkswagen. Нагадаємо, що минулого тижня Штадлеру було оголошено про підозру, а також проведено обшуки у його квартирі та квартирі одного з членів правління Audi.

 В прокуратурі Мюнхена, яка займається розслідуванням провадження заявили, що ордер на арешт було виписано за обвинуваченням у приховуванні доказів, однак, Руперт Штадлер свою провину заперечує.

 Прокуратура Мюнхена вважає, що компанія Audi, з 2009 року, продала на території країн Європи та в США близько 220.000 дизельних автомобілів з шахрайським програмним забезпеченням, яке занижувало реальні показники шкідливих викидів дизельних агрегатів. Компанія звинувачується в шахрайстві і неприпустимих способах просування продукції.

 Руперт Штадлер працює в концерні Volkswagen з 1994 року, керівні посади в компанії Audi обіймає з 2007 року, а посаду виконавчого директора Audi обійняв 1 січня 2010 року. В прокуратурі вважають, що Штадлер може бути причетний до "дизельгейту", оскільки на момент початку встановлення забороненого ПЗ, вже обіймав керівні посади в Audi.
Теги Audi

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні