» » Ілон Маск оголосив про скорочення штату Tesla на 9%.

Новини

Ілон Маск оголосив про скорочення штату Tesla на 9%.

Ілон Маск оголосив про скорочення штату Tesla на 9%.


 Виконавчий директор Tesla Ілон Маск оголосив про скорочення штату працівників на 9%, про це Маск написав на своїй сторінці в Twitter. Скорочення буде проведене в рамках реорганізації компанії для того, щоб скоротити витрати і в той же час зробити компанію прибутковою. За даними на 2018 рік в компанії Tesla працювали близько 46.000 осіб, тому скорочення торкнеться близько 4100 співробітників компанії.


"Важко, але необхідно, щоб Tesla реорганізувалася. Мій електронний лист до компанії вже опублікований в ЗМІ. Тут він не фільтрується:

 Як зазначалося раніше, ми плануємо провести масштабну реструктуризацію компанії. Tesla стрімко зросла за останні кілька років, що призвело до подвоєння деяких позицій, таке рішення мало сенс в минулому, але зараз його складно виправдати.

 Щоб скоротити витрати і стати прибутковою компанією, ми прийняли непросте рішення розлучитися з 9% нашого штату. Ці скорочення в основному стосуються найманих працівників, і наші партнери по виробництву не включені в цей список, ця ситуація не вплине на досягнення цілей по виробництву Model 3.

 Якщо взяти до уваги той факт, що за 15 років існування Tesla жодного разу не показала річний прибуток, оскільки ми існували, прибуток, очевидно, не те, що нас мотивує. Нас надихає наша місія прискорити перехід світу до чистої енергії, але ми ніколи не досягнемо цієї мети, якщо не покажемо, що можемо бути стабільно прибутковою компанією. Це дійсна і справедлива критика Tesla.

 Цього тижня ми повідомимо всіх, хто залучений в цю ситуацію. Ми прийняли це рішення, критично оцінюючи кожну позицію і те, наскільки можна виконувати цю роботу ефективніше і продуктивніше, а також оцінили здібності та навички кожного співробітника компанії. Як ви знаєте, ми продовжуємо працювати над нашою організаційною структурою, щоб налагодити комунікації всередині компанії, скоротити бюрократію і швидше вирішувати завдання. 

 Окрім цієї реструктуризації в масштабах всієї компанії, ми вирішили не продовжувати угоду з Home Depot, щоб сфокусуватися на продажах сонячної енергії в магазинах Tesla та Інтернеті. Більшість співробітників Tesla, які працюють в Home Depot, отримають пропозицію роботи в торгових точках Tesla.

 Я хотів би подякувати кожному, хто тяжко працював в Tesla протягом цих років. Я глибоко вдячний за вашу участь у нашій місії. Дуже важко сказати "до побачення". Щоб мінімізувати наслідки звільнення, Tesla забезпечить співробітникам велику зарплату і бонуси.

 Щоб бути чітким, Tesla продовжить наймати талановитих співробітників на важливі посади, оскільки ми рухаємося вперед і все ще існує значна потреба в додатковому виробничому персоналі. Я також хочу підкреслити, що зараз ми приймаємо це складне рішення, щоб ніколи не робити це знову.

 Для тих, хто нас покидає, дякую вам за все, що ви зробили для Tesla, і ми бажаємо вам успіхів у ваших майбутніх починаннях. Для тих, хто залишився, я хотів би заздалегідь подякувати вам за складну роботу, яка залишається на першому плані. Ми невелика компанія в одній з найбільш конкурентних і складних індустрій на Землі, де просто залишатися живим, не кажучи вже про зростання, є перемогою (Tesla і Ford - єдині американські компанії, які не визнані банкрутами). Тим не менш, незважаючи на наш маленький розмір, Tesla вже відіграла важливу роль у переміщенні автомобільної індустрії у напрямку сталого електричного транспорту та переміщення енергетичної галузі у напрямку сталого виробництва та зберігання електроенергії. Ми повинні продовжувати рухатися вперед на благо світу.

Дякую, Ілон".
Теги Tesla

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: