» » Tesla Roadster з пакетом "SpaceX" отримає 10 ракетних двигунів.

Новини

Tesla Roadster з пакетом "SpaceX" отримає 10 ракетних двигунів.

Tesla Roadster з пакетом "SpaceX" отримає 10 ракетних двигунів.


 Tesla Roadster другого покоління з пакетом "SpaceX" буде використовувати 10 ракетних двигунів, про це повідомив Ілон Маск на своїй сторінці в Twitter.


"Пакет "SpaceX" для нового Tesla Roadster буде включати в себе ~ 10 невеликих ракетних двигунів, розташованих навколо автомобіля. Ці ракетні двигуни значно поліпшать прискорення, максимальну швидкість, гальмування і проходження поворотів. Можливо, вони навіть дозволять Tesla літати."

 Після презентації Tesla Roadster в листопаді минулого року, Маск натякнув, що майбутній електромобіль буде використовувати ракетні технології. Тоді здавалося, що Ілон Маск жартує, але тепер схоже, що він не жартував.

 Звісно, що ракетним двигунам потрібне пальне і це буде суперечити всім електромобілям Tesla, однак Маск каже, що двигуни будуть використовувати ті ж технології, які розроблені іншою компанією Ілона Маска — SpaceX. Мова йде про технологію COPV (Composite Overwrapped Pressure Vessel), це означає, що двигуни будуть працювати на стисненому атмосферному повітрі, яке накачується компресором і зберігається в спеціальному резервуарі.
Теги Tesla

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні