» » Федеральне автомобільне відомство Німеччини знайшло заборонене ПЗ в автомобілях Daimler.

Новини

Федеральне автомобільне відомство Німеччини знайшло заборонене ПЗ в автомобілях Daimler.

Федеральне автомобільне відомство Німеччини знайшло заборонене ПЗ в автомобілях Daimler.


 Федеральне автомобільне відомство Німеччини (KBA) виявило в автомобілях концерну Daimler п'ять заборонених програм, які здатні вимикати систему очищення вихлопних газів, повідомляє агентство Reuters. У відомстві підозрюють, що подібним програмним забезпеченням оснащений майже мільйон автомобілів з дизельним двигуном стандарту Євро-6. Представник Daimler відмовився коментувати ситуацію, але додав, що концерн "прозоро і в повному обсязі" співпрацює з KBA і міністерством транспорту ФРН.

 Як і інші автовиробники, Daimler використовує для очищення вихлопних газів розчин сечовини, проте за даними KBA, ступінь ефективності очищення викидів знижується без з'ясовних причин, коли двигун після старту починає викидати 17.6 грамів окису азоту, інше ПЗ регулює механізм газорозподілу двигуна і після 1200 секунд від початку його роботи запускає "режим брудних вихлопів". На нових моделях автомобілів цей режим запускається через 2000 секунд після запуску двигуна.

 Керівник Daimler Дітер Цетше 11 червня має знову виступити в міністерстві транспорту, щоб внести ясність у ситуацію з установкою забороненого ПЗ на автомобілях концерну. Минулого тижня стало
відомо, що на 750.000 автомобілів Mercedes може бути встановлене програмне забезпечення, яке занижує реальну кількість шкідливих викидів у вихлопних газах, за це концерну загрожує штраф у розмірі €3.75 млрд.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні