» » Компанія Volvo пропустить Женевський автосалон 2019.

Новини

Компанія Volvo пропустить Женевський автосалон 2019.

Компанія Volvo пропустить Женевський автосалон 2019.


 Компанія Volvo оголосила про те, що пропустить Женевський автосалон в 2019 році, замість цього Volvo має намір сконцентруватися на своїх власних заходах для презентації нових моделей, повідомляє видання Motor1.

 "Тривалі зміни в автомобільній промисловості створюють нові аудиторії для Volvo Cars і нові способи виведення продуктів на ринок. Відвідування традиційних галузевих заходів більше недоцільно - ми повинні адаптувати наші комунікації на основі того, які варіанти доповнюють наші повідомлення, терміни та характер технологій, які ми представляємо." - заявив старший віце-президент по стратегії, бренду та роздрібній торгівлі Volvo Бьорн Аннуолл.

 Як приклад, Volvo представить новий седан S60 наприкінці цього місяця на відкритті свого нового заводу в Чарльстоні, Південна Кароліна. В минулому році компанія представила Volvo XC40 на Milan Fashion Week.

 Volvo почала відмовлятися від участі в автосалонах в 2014 році, тоді компанія оголосила, що вона буде присутня тільки на великих шоу в Женеві, Детройті та по черзі в Шанхаї/Пекіні. Компанія вирішила, що створення спеціальних презентацій для нових моделей - кращий спосіб зв'язатися з клієнтами. З точки зору ЗМІ, вибір також означає, що прем'єри автомобілів Volvo не затьмарюються новими продуктами від інших автовиробників.
Теги Volvo

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: