» » GM та Honda працюватимуть разом над створенням батарей наступного покоління.

Новини

GM та Honda працюватимуть разом над створенням батарей наступного покоління.

GM та Honda працюватимуть разом над створенням батарей наступного покоління.


 Концерн General Motors та компанія Honda оголосили про партнерство для створення батарей наступного покоління для електричних транспортних засобів, повідомляє видання Electrek. GM та Honda підкреслили, що мова йде про багаторічну угоду про співпрацю. На даний момент зусилля з електрифікації Honda були надзвичайно обмеженими завдяки концентрації компанії на водневих паливних елементах.

 В рамках партнерства вони розроблять нові розширені компоненти хімічної батареї, включаючи елементи і модуль, щоб прискорити плани обох компаній в плані електричних транспортних засобів, на основі існуючого покоління батарей GM. Крім того, батарея наступного покоління повинна забезпечувати більшу щільність енергії, менші розміри та швидку зарядку для майбутніх продуктів обох компаній, головним чином для ринку Північної Америки.

 "Ця нова, багаторічна угода з Honda демонструє здатність General Motors інновацій до вигідного електричного портфеля. Десятиріччя досвіду електрифікації компанії GM та стратегічні інвестиції в EV, поряд із зобов'язанням Honda щодо сприяння мобільності, призведуть до кращого рішення для наших клієнтів та прогресу у нашому баченні нульових викидів.", - заявив віце-президент з розвитку глобальних продуктів, постачання та постачання General Motors Марк Реусс.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: