» » Президент та CEO Subaru піде у відставку.

Новини

Президент та CEO Subaru піде у відставку.

Президент та CEO Subaru піде у відставку.


 Президент та виконавчий директор компанії Subaru Ясуюкі Йоcінага покине свій пост через скандал, який пов'язаний з фальсифікацією даних про витрату пального, повідомляє видання Motor1. Йосінага повинен був продовжити виконувати свої обов'язки після переобрання, яке мало відбутися на засіданні акціонерів 22 червня, однак він відмовився і подасть у відставку.

 В квітні цього року автовиробник заявив про те, що на 903 автомобілях була вказана невірна інформація щодо витрати палива. Проте після проведення додаткових перевірок, кількість автомобілів зросла до 1551, що і вплинуло на рішення Йосінаги.

 Скандал стався тому що інспектори на заводі Subaru в префектурі Ґумма використовували неправильні методи вимірювання викидів та економії палива. Такі фактори, як швидкість та рівень вологості приміщень, не підпадають під дію урядових інструкцій та стандартів. Однак інспектори записали ці дані як дійсні.

 Інформація про те, що дані Subaru про витрату пального можуть бути невірними, з'явилися наприкінці минулого року, коли компанія Subaru визнала, що перевірки виконували працівники, які не мали відповідної кваліфікації.

 Наразі компанія перевірила дані про 6530 автомобілів, випробування яких проводилися з грудня 2012 року, однак компанія не може перевірити дані про автомобілі, випробування яких проводилося до листопада 2012 року, оскільки ці дані недоступні і їх неможливо перевірити.
Теги Subaru

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: