» » Tesla Roadster отримає додатковий пакет опцій під назвою "SpaceX".

Новини

Tesla Roadster отримає додатковий пакет опцій під назвою "SpaceX".

Tesla Roadster отримає додатковий пакет опцій під назвою "SpaceX".


 Виконавчий директор Tesla Ілон Маск розповів, що для нового Tesla Roadster буде запропонований додатковий пакет, який отримає назву "SpaceX" (SpaceX - інша компанія Ілона Маска, яка працює в космічній галузі), повідомляє видання Carscoops. Пакет "SpaceX" дозволить покращити і без того вражаючі характеристики майбутнього електричного суперкара.

 Виступаючи на зборах акціонерів Tesla, Ілон Маск заявив, що серійні версії як Tesla Semi, так і Tesla Roadster будуть "навіть кращими, ніж ті, які були представлені".

 "Ті дані, які ми оприлюднили про Tesla Roadster раніше, були лише для моделі базової потужності. Він отримає пакет опцій "SpaceX". Це божевільно. Для нас важливо показати з Roadster, що електричний автомобіль може перевершити бензиновий автомобіль у всіх відносинах. Тому що бензинові автомобілі все ще мають своєрідний гало-ефект, і я думаю, що якщо ми можемо показати, що електричний автомобіль може перевершити бензиновий автомобіль, у будь-якому випадку, ми хочемо позбутися гало-ефекту бензинових автомобілів.", - заявив Ілон Маск.

 Нагадаємо, що презентація Tesla Semi та нового Tesla Roadster відбулася 17 листопада минулого року. Під час презентації Ілон Маск озвучив технічні характеристики Tesla Roadster, згідно з якими, електромобіль буде приводитися в рух трьома електродвигунами, а крутний момент на колесах становитиме 10000 Нм. Розгін до сотні у Tesla Roadster займатиме всього 1.9 секунди, а максимальна швидкість становитиме понад 400 км/год.
Теги Tesla

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: