» » МВС анулює реєстрацію 2800 автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen.

Новини

МВС анулює реєстрацію 2800 автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen.

МВС анулює реєстрацію 2800 автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen.


 Міністерство внутрішніх справ України анулює реєстрацію 2800 автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen, які були імпортовані з Мексики, повідомляє AUTO-Consulting. Мова йде про автомобілі, які були ввезені в Україну з США і є причетними до "дизельгейту". Всі проблемні автомобілі вже встигли розмитнити та реалізувати.

 Факт порушень з сертифікатами зафіксували в МВС та Державній фіскальній службі України, крім того факт порушень визнав і імпортер проблемних автомобілів компанія ТОВ "Порше Україна", яка займалася постачанням, сертифікацією і подальшою реалізацією вищезгаданих автомобілів з дизельними агрегатами.

 Прес-служба ТОВ "Порше Україна" повідомила, що з боку компанії могли бути порушені процедури в процесі оформлення сертифікатів на зазначені автомобілі. Але підкреслюють, що невідповідності не стосуються норм шкідливих викидів. Також в компанії запевнили, що ведуть переговори з державними органами, щоб знайти рішення, яке буде максимально комфортним для клієнтів.

 За словами начальника Головного сервісного центру МВС Владислава Криклія, на підставі виявлених порушень буде проведене анулювання реєстрації всієї партії автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen. Власники даних автомобілів повинні будуть провести повторну реєстрацію в Територіальних сервісних центрах МВС, однак вже за наявності повного пакету документів і дійсного сертифіката відповідності.
Теги Volkswagen

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: