» » PSA Groupe оголосила про відкликання 19.696 автомобілів на території РФ.

Новини

PSA Groupe оголосила про відкликання 19.696 автомобілів на території РФ.

PSA Groupe оголосила про відкликання 19.696 автомобілів на території РФ.


 PSA Groupe оголосила про старт сервісної кампанії в рамках якої буде відкликано 19.696 автомобілів Peugeot і Citroen на території РФ, повідомляє агентство Reuters з посиланням на Федеральне агентство з технічного регулювання і метрології (Росстандарт).

 Під відкликання потрапляють 10.954 автомобіля Peugeot 4007 і 8734 автомобілі Citroen C-Crosser, які було продані у період з лютого 2008 року по вересень 2014 року. Причиною відкликання автомобілів є особливість конструкції вентиляції переднього склоочисника, будова якого може призводити до потрапляння води і подальшого блокування електродвигуна в результаті корозії внутрішніх елементів. В даних автомобілях буде проведена заміна електродвигуна склоочисника і одна з тяг механізму склоочисника.

 Крім того PSA відкликає 1 автомобіль Peugeot Partner, 2 автомобілі Citroen Berlingo та 5 автомобілів Citroen С3 Aircross. У Peugeot Partner та Citroen Berlingo виявили несправність внутрішнього компонента блоку управління подушок безпеки, який буде замінений.

 Citroen С3 Aircross відкличуть через особливість розташування електричної проводки, яка може бути пошкоджена від можливого тертя з оточуючими елементами в зоні переднього правого пасажира. На даних автомобілях буде виконана перевірка і ремонт проводки в разі необхідності.
Теги PSA Peugeot Citroen

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: