» » Компанія Mazda відсвяткувала випуск 50-мільйонного автомобіля в Японії.

Новини

Компанія Mazda відсвяткувала випуск 50-мільйонного автомобіля в Японії.

Компанія Mazda відсвяткувала випуск 50-мільйонного автомобіля в Японії.


 Компанія Mazda відзначила випуск 50-мільйонного автомобіля на виробничих потужностях в Японії, повідомляє видання Motor1. Від триколісного вантажного автомобіля до автомобілів, оснащених технологією SkyActiv, ця компанія зросла з моменту її створення в 1931 році.

 Компанія відсвяткувала цю подію на своєму заводі в місті Хофу, префектура Ямагуті, разом із президентом та виконавчим директором Масамічі Когаєм та іншими керівниками. Перший автомобіль, який зійшов під брендом Mazda, був випущений 86 років і 7 місяців тому, це була триколісна вантажівку під назвою Mazda-Go.

 У 1931 році Mazda почав випускати трьохколісні вантажні автомобілі в Хіросімі, це тривало до 1960 року, коли компанія зробила сміливий вихід на ринок легкових автомобілів. Все почалося з мікро-міні-купе R360 Coupe, потім продовжувалося з Carol у 1962 році та Familia (Mazda 800) у 1964 році, на якому на постійній основі були представлені наступні моделі Mazda.

 В цьому році Mazda планує продати 1.660.000 автомобілів і створити глобальну виробничу базу для виробництва 2 мільйонів автомобілів щорічно до березня 2024 року.
Теги Mazda

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: