» » Концерн Daimler AG можуть оштрафувати на 3.75 млрд євро.

Новини

Концерн Daimler AG можуть оштрафувати на 3.75 млрд євро.

Концерн Daimler AG можуть оштрафувати на 3.75 млрд євро.


 Міністерство транспорту і цифрової інфраструктури Німеччини може оштрафувати концерн Daimler AG через підозри у занижені рівнів шкідливих викидів, повідомляє агентство Reuters.

 Міністр транспорту і цифрової інфраструктури Андреас Шойер в ході зустрічі в понеділок з керівником Daimler Дітером Цетше заявив, що міністерство може накласти штраф €5000 за кожен з 750.000 транспортних засобів на яких могло встановлюватися програмне забезпечення, яке занижує реальну кількість шкідливих вихлопів. Таким чином, концерн можуть оштрафувати на суму €3.75 млрд.

 Від Дітера Цетше зажадали отримати дані про те, скільки саме автомобілів концерну мають проблеми з шкідливими викидами в атмосферу.

 Минулого місяця концерн був перевірений Федеральним автомобільним відомством (KBA), яке виявило в вихлопах мікроавтобусів Vito, оснащених 1.6-літровими дизельними двигунами, підвищену кількість шкідливих речовин.

 В концерні Daimler тоді заявиили, що оскаржуть рішення KBA, оскільки, на їхню думку, програмне забезпечення автомобілів абсолютно легальне. Крім того, повідомляється, що для Daimler існує можливість додаткового відкликання ще як мінімум 80 тисяч автомобілів.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: