» » Bugatti Chiron можна буде зібрати власноруч.

Новини

Bugatti Chiron можна буде зібрати власноруч.

Bugatti Chiron можна буде зібрати власноруч.


 Компанія LEGO представила набір із серії Technic з якого можна зібрати модель гіперкара Bugatti Chiron, повідомляє видання Carscoops. Набір складається з 3599 деталей, а його вартість в США становить $350. Замовити набір можна вже сьогодні в будь-якому магазині LEGO або в інтернет-магазині. Рітейлери почнуть продажі набору з 1 серпня 2018 року.

 Модель гіперкара Bugatti Chiron виконана в масштабі 1:8, довжина моделі становить 56 сантиметрів, ширина - 25, а висоту - 14 сантиметрів. У комплект входить аеродинамічний обвіс з рухомим заднім антикрилом, деталізований салон з рухомими підрульовими перемикачами швидкостей, а також двигун W16 з рухомими поршнями. Модель була розроблена у співпраці з компанією Bugatti.
 Кожна модель гіперкара отримала унікальний серійний номер за допомогою якого на сайті LEGO Technic можна розблокувати спеціальний контент. Також кожен автомобіль отримає ключ, який дозволяє змінювати положення активного антикрила, а також невелику валізу, яка знаходиться під капотом.

Теги Bugatti

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: