» » Трамп може заблокувати імпорт німецьких преміальних автомобілів в США.

Новини

Трамп може заблокувати імпорт німецьких преміальних автомобілів в США.

Трамп може заблокувати імпорт німецьких преміальних автомобілів в США.


 Під час візиту президента Франція Еммануеля Макрона до Вашингтона в минулому місяці, президент США Дональд Трамп розповів, що він буде дотримуватися своєї торгової політики, доки "нові моделі Mercedes повністю не заповнили П'яту авеню в Нью-Йорку", повідомляє видання Carscoops.

 Минулого тижня Трамп доручив своїй адміністрації вивчити будь-які потенційно шкідливі наслідки імпорту для автомобільної індустрії США, що може призвести до сплати мита на імпорт у розмірі 25% на європейські автомобілі.

 Таке мито може призвести до того, що німецькі автовиробники (які контролюють 90% ринку преміум-класу в США), не матимуть вигоди з експорту своїх автомобілів до США. Зараз Німеччина є найбільшим експортером автомобілів у Сполучених Штатах Америки, в минулому році німецькими автовиробниками було складено 804.000 автомобілів на виробничих потужностях у США, ще 657.000 автомобілів було експортовано.

 Якщо Трамп буде й далі рухатися своєю агресивною політикою, то Німеччина попереджає, що в кінцевому результаті це може призвести до руйнівної торговельної війни.

 Вперше Трамп висловив своє невдоволення щодо німецьких брендів преміум-класу ще в січні минулого року, тоді в інтерв'ю він сказав: "Коли ви йдете по П'ятій авеню, у кожного перед будинком стоїть Mercedes-Benz. Скільки Chevrolet ви бачите в Німеччині? Не надто багато, може бути, що жодного, це рух в одну сторону."
Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: