» » В Каліфорнії у тестовому режимі почали використовувати електронні номерні знаки.

Новини

В Каліфорнії у тестовому режимі почали використовувати електронні номерні знаки.

В Каліфорнії у тестовому режимі почали використовувати електронні номерні знаки.


 В штаті Каліфорнія у тестовому режимі почали використовувати електронні номерні знаки виробництва Reviever Auto, повідомляє видання Car Advice.

 Нові реєстраційні знаки являють собою електронний дисплей, який за розмірами аналогічний до звичайного номерного знаку. Окрім номерного знаку, на дисплей може виводитися інформація про дорожню обстановку. Також номерний знак може виводити і рекламу, однак тільки під час стоянки, оскільки за законодавством Каліфорнії, номерний знак необхідний тільки під час руху.

 Електронні номерні знаки мають власну батарею, постійне з'єднання з інтернетом, а також оснащені GPS-передатчиком за допомогою якого можна відстежити місце розташування, що має допомогти знайти транспортний засіб у разі викрадення. Також електронний номерний знак повинен значно спростити процедуру реєстрації або перереєстрації транспортних засобів.

 Вартість такого номерного знаку становить $699, їх можна буде придбати у автомобільних дилерів на території штату. Ще $7 доведеться щомісяця сплачувати у якості абонентської плати. При цьому влада штату поки ввела обмеження на використання подібних номерних знаків, наразі їх зможуть отримати 175.000 транспортних засобів, що становить приблизно 0.5% від загальної кількості зареєстрованих транспортних засобів в Каліфорнії.
Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: