» » Audi займається дослідженням твердотільних акумуляторів.

Новини

Audi займається дослідженням твердотільних акумуляторів.

Audi займається дослідженням твердотільних акумуляторів.


 Компанія Audi займається дослідженнями в області твердотільних акумуляторів, і навіть розглядає можливість випуску електричного гіперкара, щоб конкурувати з Tesla та Rimac C_Two, повідомляє видання Carscoops з посиланням на глобального керівника продуктів і технологій Audi, Пітера Оберндорфера.

 "Ми розглядаємо все на даний момент, але я особисто вважаю, що нам треба розробляти батареї для екстремальних електричних суперкарів. Тому що якщо ви їдете дуже швидко, то вам потрібно багато батарей, оскільки ви не хочете витрачати три дні щоб дістатися від Нюрбургрингу до Мюнхена або навпаки", - сказав він.

 Один із способів уникнути подібних проблем полягає в тому, щоб відмовитися від літій-іонний акумуляторів на користь твердотільних акумуляторів. Оберндорфер заявив, що такі батареї ще не готові, але виглядають оптимістично щодо їх майбутнього використання.

 "Наш директор відділу технічного розвитку Пітер Мертенс говорить про твердотільні батареї, які від нас за кілька років, але я думаю, що це буде перевагою, якщо вони будуть розроблятися, оскільки такі батареї стануть легшими та потребують менше місця. Існує певний прогрес з літій-іонними батареями, але я думаю, що справжній прогрес буде, можливо, із твердотільними батареями або щось подібним", - додав Оберндорфер.

 Оберндорфер натякнув на електричний спортивний автомобіль, але був обережний у висловлюваннях: "Електромобілі мають дуже хороший баланс, оскільки акумулятор знаходиться між осями, він дуже низько. Я не можу сказати вам про ... про майбутні плани ".
Теги Audi

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: