» » Можливе злиття Renault і Nissan відбудеться не раніше 2020 року.

Новини

Можливе злиття Renault і Nissan відбудеться не раніше 2020 року.

Можливе злиття Renault і Nissan відбудеться не раніше 2020 року.


 Можливе злиття Renault з Nissan відбудеться не раніше 2020 року, повідомляє видання Motor1 з посиланням виконавчого директора альянсу Renault–Nissan–Mitsubishi Карлоса Гона.

 Альянс, який до якого з 2016 року увійшла компанія Mitsubishi, все ще шукає шляхи консолідації своєї ділової активності. Renault володіє 43.4% акцій Nissan, в той час як Nissan володіє 15% пакетом акцій Renault.

 На питання, чи буде завершене злиття між Renault та Nissan в цьому році або наступному році, Карлос Гон заявив: "Я так не думаю".

 Будь-яке потенційне злиття може виявитися дуже складним, оскільки цей крок повинен був бути схвалений як урядами Франції, так і Японії. Французький уряд, який володіє 15-відсотковим пакетом акцій Renault, може не схвалити злиття двох компаній.

 Якщо злиття відбудеться, то невідомо, чи буде вилучена одна з назв Nissan або Renault, можливо вони продовжуватимуть існувати, як зараз існує компанія Jaguar Land Rover, тобто нова компанія збереже обидві назви, за чутками, це є одним з найбільш вірогідних варіантів. Очікується, що новостворена компанія матиме штаб-квартиру як в Японії, так і у Франції, хоча також існує окрема можливість створення єдиного головного офісу у Великій Британії чи Нідерландах.
Теги Renault Nissan

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: