» » У безпілотника Uber, який насмерть збив жінку була вимкнена система автоматичного гальмування.

Новини

У безпілотника Uber, який насмерть збив жінку була вимкнена система автоматичного гальмування.

У безпілотника Uber, який насмерть збив жінку була вимкнена система автоматичного гальмування.


 Національна рада з безпеки на транспорті (NTSB) оприлюднила звіт про розслідування смертельної аварії за участю безпілотного автомобіля компанії Uber в місті Темпі, штат Арізона, яка відбулася 18 березні 2018 року, повідомляє агентство Reuters. Фахівці NTSB з'ясували, що у кросовера Volvo XC90, який рухався в режимі автопілоту була відключена система аварійного гальмування і системи для запобігання зіткнень.

 Системи автомобіля, який їхав зі швидкістю 63 км/год, помітили велосипедистку за 6 секунд до зіткнення. При цьому спочатку система сприйняла жінку за невідомий об'єкт, однак за 1.3 секунди до зіткнення система визначила, що необхідно використовувати екстрене аварійне гальмування, але не змогла цього зробити, оскільки автоматичне гальмування було вимкнене інженерами Uber.

 Жінка-водій, яка перебувала за кермом на натиснула на педаль гальма вже після зіткнення, встановили в NTSB. В NTSB встановили, що інженери Uber відключили систему екстреного автоматичного гальмування в Volvo XC90, щоб "зменшити потенціал для нестабільною поведінки автомобіля".

 Компанія Uber, яка добровільно призупинила випробування після катастрофи в місті Темпі, заявила в середу, що планує закінчити тестування в штаті Арізона і зосередитись на обмежених випробуваннях у Пітсбурзі та двох містах Каліфорнії. Компанія Uber націлена на відновлення самостійної роботи цього літа, швидше за все, з меншими маршрутами та меншою кількістю автомобілів.
Теги Uber

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: