» » Команда Hyundai Motorsport оформила другу перемогу в сезоні WRC-2018.

Новини

Команда Hyundai Motorsport оформила другу перемогу в сезоні WRC-2018.

Минулих вихідних команда Hyundai Motorsport оформила другу перемогу в сезоні Чемпіонату світу з ралі WRC-2018. Шостий етап, який прохойшов у Португалії, став успішним для екіпажу Тьєррі Невілль/Ніколя Жільсуль, які зуміли на 40 секунд випередити суперників і прийти до фінішу першими.

Завдяки цій перемозі, компанда Hyundai Motorsport закріпилася на першому місці в Кубку виробників, а Тьєррі Невілль вийшов на лідируючу позицію в особистому заліку.

Перемога Невілля стала дев'ятою для команди за весь період участі в Чемпіонатах світу по ралі WRC і першою, здобутою на трасах Португалії. Цей успіх забезпечив бельгійцю перше місце в особистому заліку: зараз він на 19 очок випереджає свого найближчого конкурента Себастьяна Ожьє.

Екіпажі, Сордо/Дель Барріо та Міккельсен/Джегер, зайняли 5 і 16 місця відповідно, зробивши свій внесок в загальнокомандний рейтинг, що дозволило Hyundai Motorsport закріпитися на першому місці у Кубку виробників.

"Ми дуже задоволені перемогою в Португалії, яку вдалося здобути завдяки ретельно вивіреній тактиці. Ми уважно вивчили трасу, визначили найбільш небезпечні ділянки і ретельно опрацювали всі маневри на них, що, в підсумку, дозволило обійти суперників і заробити такі необхідні команді очки. Я радий, що наш Hyundai i20 Coupe WRC витримав усі навантаження та жодного разу не підвів нас під час гонки, за що особлива подяка нашим механікам", - розповів Тьєррі Невілль.

Директор команди Hyundai Motorsport Мішель Нандан, відзначив чудову роботу екіпажу Невілль/Жільсуль, підкресливши, що решта учасників команди, незважаючи на проблеми, які в них були протягом всієї гонки, змогли проявити характер і заробити важливі для команди очки.

Наступний етап Чемпіонату світу з ралі відбудеться 7-10 червня 2018 року в Італії.