» » Ілон Маск розкрив подробиці про Model 3 з двома електродвигунами.

Новини

Ілон Маск розкрив подробиці про Model 3 з двома електродвигунами.

Ілон Маск розкрив подробиці про Model 3 з двома електродвигунами.


 Ілон Маск на своїй сторінці в Twitter поділився технічними характеристиками Tesla Model 3 з двома електродвигунами. Маск розповів, що Model 3 буде доступна з двома електродвигунами у двох варіантах - Dual Motor AWD і Dual Motor AWD Performance.

 Model 3 отримає по двигуну на кожну вісь, один з них буде орієнтований на максимальну потужність, а другий на максимальний пробіг. Навіть якщо один двигун вийде з ладу, то електромобіль все одно зможе доїхати до місця призначення.


"Tesla з двома двигунами означає, що двигун один спереду і один позаду. Один оптимізований для потужності, а інший для дальності ходу. Автомобіль добре їхатиме далі, навіть якщо двигун вийде з ладу. Це допоможе вам дістатися Вам до вашого місця призначення і не застрягти на дорозі в потенційно небезпечних умовах."

 За апгрейд до Dual Motor AWD (доступний тільки для комплектації Longe Range) доведеться викласти додаткові $5000, в такому випадку максимальна швидкість електромобіля становитиме 225 км/год, розгін до сотні займе 4.5 секунди, а запас ходу становитиме 500 км. Загальна вартість Tesla Model 3 Dual Motor AWD становитиме $54.000."Вартість Dual Motor AWD становить $5000. Запас ходу 500 км. Розгін до сотні 4.5 секунди, максимальна швидкість 225 км/год."

 Вартість Tesla Model 3 Performance Dual Motor AWD з усіма опціями, окрім автопілоту, становить $78.000 доларів, максимальна швидкість електромобіля становитиме 250 км/год, розгін до сотні займе всього 3.5 секунди, запас ходу також становитиме 500 км. За словами Ілона Маска, електромобіль буде конкурувати з седаном BMW M3, перевершивши його на 15% по динамічним характеристикам і керованості."Вартість з усіма опціями, колесами, фарбою (окрім автопілоту) становитиме $78.000. Приблизно так само, як BMW M3, але на 15% швидше і з кращою керованістю. Виграє щось у своєму класі на треку."
Теги Tesla

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: